İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Iğdir Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü

Trafik Kazaları

Trafik Kazaları

Yazdır

2011 Yılı İçerisinde Gerçekleşen Trafik Kazalarında Yapılan Kurtarma Çalışmalarından Görüntüler

01 Şubat 2011 Doğubeyazıt yolu üzerinde gerçekleşen trafik kazası sonucu  direksiyona sıkışan otobüs şoförü yaralı kurtarıldı,  görev dönüşü ambulansın yaptığı kaza sonucu yaralılar hastaneye sevk edildi.

 

 

          01.05.2011 Doğubayazıt Çaldıran yolu üzerinde gerçekleşen trafik kazası sonucu bir kişi yaralı olarak kurtarıldı can kaybı yaşanmadı.

 

 

 

7 

 

 

 

21.03.2011 tarihinde Tuzluca Yolu üzerinde gerçekleşen trafik kazası sonucu arama ve kurtarma çalışması sonucu iki yaralı hastaneye sevk edildi.

 

 

 

 

22.04.2011 tarihinde TUVTÜRK önünde gerçekleşen trafik kazası sonucu yapılan çalışmada iki kişi yaralı olarak kurtarıldı.

 

10 11

 

 

Aralık 2010'da Bike Lokantası civarında gerçekleşen tır kazası sonucu direksiyona sıkışan şoför yaralı olarak kurtarıldı.

 

 

12

 

 

17.03.2011 tarihinde Melekli yolu üzerinde gerçekleşen trafik kazası sonucu iki kişi yaralı olarak kurtarıldı.

  

      03.09.2011 tarihinde Tuzluca ilçesi Beyoğlu Köyü Muhtarı kontrolündeki kamyonun kaza yapması sonucu gerçekleşen trafik kazasında, kurtarma çalışması yapıldı iki kişi yaralı olarak kurtarıldı bir kişi dereden ölü olarak çıkarıldı.

     

 

Suveren Yolu üzerinde gerçekleşen trafik kazası sonucu şarampole yuvarlanan tırın şoförü araç altından ölü olarak çıkarıldı.

       

 

 

17.04.2011 tarihinde Nahçıvan yolu üzerinde Taşburun mevkisinde Türk plakalı bir tır ile Azerbaycan plakalı bir aracın yaptığı kaza sonucu, 1 kişi yaralı olarak kurtulurken Azerbaycan uyruklu bir kişi ölü olarak çıkarıldı.

 

2011 yılı içerisinde gerçekleşen diğer trafik kazalarına ait arama kurtarma bilgileri

 

  • 03.04.2011 tarihinde Suveren yolu üzerinde şarampole yuvarlanan araç içerisinden yaralı olarak kurtarılan iki kişi hastanede hayatlarını kaybettiler.
  • Gaziler yolu köprü üzerinde tır ve otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kaza sonucu otomobil şoförü ölü olarak çıkarıldı. Olay yerinde farklı bir kişiye ait kimlik bulunması üzerine tekrardan arama çalışmalarına başlandı jandarmadan alınan bilgiye göre kimliğin ölen vatandaşın eşine ait olduğu anlaşıldı.
  • Ocak 2011'de Tuzluca girişinde bir tırın şarampole yuvarlanması sonucu tır şoförü öldü yardımcısı canlı olarak kurtarıldı
  • 29.06.2011 tarihindeTuzluca Gaziler yolu üzerinde iki aracın çarpışması sonucu araçtan beş kişi yaralı olarak kurtarıldı bir kişi hastaneye kaldırılırken hayatını kaybetti.
  • 08.06.2011 tarihinde Nahçıvan Yolu Karakoyunlu yakınlarında süt taşıyan kamyonetin lastiğinin patlaması sonucu yol kenarındaki ağaca çarpmış araç içerisindeki şoför yaralı olarak kurtarıldı.
  • Karakoyunlu ilçesinde takla atan Doblo marka panelvan içerisinde sıkışan bir kişi yaralı olarak kurtarıldı.
  • Dedemin Oteli yan tarafında iki aracın çarpışması sonucu takla atan minibüsten bir kişi  yaralı olarak kurtarıldı.